Informacje

Kontakt

Dane osobowe sprzedawcy są zastrzeżone

Klient otrzyma dane sprzedawcy mailowo po złożeniu zamówienia.

Miejscowość - Siedlce

E-mail:
GG:
7752859
Telefon:
510 166 447

O sprzedającym

Na imię mam Monika. Ręcznym wyrobem biżuterii zajmuję się od lat. Pozostałe ozdoby robię od roku. Jest to dla mnie tylko i wyłącznie działalność hobbystyczna. Sprzedaję kolczyki i inne drobiazgi swojego autorstwa jedynie okazjonalnie (no cóż, ten "sklepik" to nie Allegro - brak mu reklamy, więc i ruch jest niewielki, a sprzedaż minimalna, nawet pomimo faktu, iż jest "otwarty" 24 h na dobę ;)). Dzięki sklepikowi NIE ZARABIAM, a jedynie uzyskuję częściowy zwrot kosztów, które muszę ponosić przy zakupie materiałów niezbędnych do wyrobu biżuterii. Niestety nie są one tanie, a z roku na rok coraz bardziej drożeją, zwł. elementy srebrne i posrebrzane. Pieniądze ze sprzedaży idą zatem na nowe materiały do tworzenia świecidełek... i tak w kółko. Gdyby nie owa sprzedaż, nie tylko utonęłabym w zrobionych przez siebie kolczykach, ale dodatkowo umarłabym chyba z głodu, bo wszystkie posiadane pieniądze wydawałabym na koraliki i bigle! ;) Niestety prawie żadne hobby nie jest tanie, a ja bardzo lubię godzinami dłubać przy biżuterii i wymyślać nowe wzory... :) Dzięki sprzedaży przynajmniej kilku par kolczyków w ciągu roku, te same pieniądze mogę przeznaczyć na nowe produkty potrzebne do tworzenia świecidełek i dalej je projektować, nie dokładając do tego własnych pieniędzy, w których obfitość nie opływam... ;) Dlatego...

...kupując coś u mnie, jednocześnie wspierasz moją artystyczną działalność! :)

Moja biżuteria jest posrebrzana i nie zawiera niklu, w związku z czym nie uczula. Kupuję tylko zapięcia antyalergiczne - takie, które nie uczulają nawet mnie (a uczula mnie niemal wszystko)!

UWAGA! Niektóre z moich wyrobów są unikatowe - robię pojedyncze egzemplarze, których nie powielam, a więc są one niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju i nie ma drugich identycznych na całym świecie. Dlatego cena takich kolczyków jest nieco wyższa niż pozostałych, które sprzedaję w większej ilości. Mimo to na pewno nikt nie uzna ich za drogie. Obecne ceny są cenami sprzed kilku lat, ponieważ nigdy ich nie podnosiłam.

Kolczyki podobne do moich trudno kupić w sklepie. Nie sprzedaję więcej niż kilku-kilkunastu takich samych egzemplarzy, dlatego są one o wiele bardziej oryginalne - trudno spotkać kogoś w takich samych!

Warto również zaznaczyć, iż w rzeczywistości moje kolczyki wyglądają lepiej niż na fotkach...

 

Biżuteria mojego wyrobu będzie znakomitym prezentem na rozmaite święta, okazje lub... bez okazji! Zrób prezent sobie lub bliskiej osobie i poleć tę stronę swoim znajomym!

  

Niektóre opinie o mnie i moich wyrobach możesz zobaczyć na tej stronie

(tam zobaczysz również, jak wyglądam): 

 

http://przybytek-artystyczny.blog.onet.pl/2,ID223726348,index.html

Będę wdzięczna także za Twoją opinię jako klienta po dokonaniu transakcji, możesz ją tam dodać po kliknięciu "Wpisz się".

Płatność/dostawa

KOSZT DOSTAWY I TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA:

 

1. Możesz odebrać zamówione rzeczy osobiście na terenie Siedlec (lub ewentualnie Warszawy, ale wówczas może to potrwać jakiś tydzień dłużej, bo przekazuję kolczyki przez moją siostrę lub teściów). 

2. Jeśli nie chcesz lub nie możesz odebrać kolczyków osobiście, koszt przesyłki poleconej ekonomicznej na terenie kraju to 5,50 zł - jest to opłata za przesyłkę w specjalnej "bąbelkowej" kopercie, w której zamówiona biżuteria odporniejsza jest na zniszczenie. Musisz dodać cenę wysyłki do ceny wszystkich zamówionych przez siebie kolczyków, jeśli płacisz za nie przelewem. Obecnie podrożały przesyłki priorytetowe, dlatego zrezygnowałam z tej opcji opłaty za wysyłkę. Z moich doświadczeń wynika, że przesyłka z priorytetem kosztuje 2 razy tyle, ale wcale nie dociera do adresata szybciej niż ta ekonomiczna. Jeżeli jednak klientowi koniecznie zależy na wysyłce poleconej z priorytetem, to nie ma sprawy - mogę ją tak wysłać, ale wówczas koszt wysyłki, który należy doliczyć do zamówienia, wynosił będzie 9,50 zł. 

3. Gdy złożysz zamówienie, skontaktuję się z Tobą mailowo w celu potwierdzenia zamówienia!

4. Nie wysyłam swoich wyrobów poza granice kraju, chyba że nie masz nic przeciwko temu, by płacić za wysyłkę dużo wyższą cenę niż podana! 

Przykładowo: cena wysyłki do Szkocji to 13 zł, do Anglii i Irlandii - 15,00 zł.

5. Czas realizacji zamówienia: wysyłam biżuterię najwcześniej w ciągu jednego lub dwóch dni, a najpóźniej w ciągu jednego tygodnia od otrzymania zapłaty,lecz nie mam wpływu na to, jak długo będzie trwał czas dostarczenia przesyłki przez Pocztę Polską. Standardowo nie powinno to trwać dłużej niż półtora tygodnia. Gdyby czas wysłania zamówienia z jakiegoś powodu miał zostać wydłużony, klient zostałby o tym natychmiast powiadomiony. Gdyby przesyłka nie doszła do adresata w ciągu 3 tygodni - złożę reklamację na poczcie - wówczas przesyłka powinna mi zostać odesłana, a o jej dalszym losie zadecyduje klient (czy wysłać ją ponownie, czy odesłać z powrotem, potrącając koszty przesyłki i zwrotu).

 

SPOSOBY PŁATNOŚCI:

1. Możesz zapłacić za kolczyki przy ich odbiorze osobistym - ten sposób zapłaty jest najwygodniejszy.

2. Jeśli chcesz, by zamówiona biżuteria została Ci dostarczona pocztą, zapłać za zamówienie przelewem internetowym lub pocztowym na moje konto w mBanku (pamiętaj, by do ceny zamówionej biżuterii doliczyć cenę wysyłki, czyli 5,50 zł):

 

nr konta: 83 1140 2004 0000 3302 4754 2819 - mBank

 

Moje dane osobiste potrzebne do zrealizowania przelewu podaję w mailu z powiadomieniem o przyjęciu złożonego zamówienia do realizacji. Wysyłam go najpóźniej w ciągu doby od chwili złożenia zamówienia.

 

W TYTULE PRZELEWU NAPISZ TYLKO "BIŻUTERIA", ewentualnie dodatkowo podaj nr zamówienia.

 

3.Nie wysyłaj mi pieniędzy za pobraniem pocztowym!To kłopotliwe i trwa dłużej niż przelew, nie wspominając o tym, że jest o wiele droższe. Jeśli nie możesz zrobić przelewu internetowego, zrób przelew na poczcie, wypełniając tam odpowiedni formularz (poczta dolicza sobie za to opłatę manipulacyjną w wysokości ok. 2,50 zł). Zamówień za pobraniem pocztowym nie realizuję, co zresztą zaznaczone jest w regulaminie...

 

4.Rekomenduję zamawianie kilku par kolczyków - wówczas koszt wysyłki rozłoży się na kilka przedmiotów, a to bardziej ekonomiczne.

Możesz również namówić znajomą osobę, by zamówiła coś razem z Tobą! W takim przypadku podzielicie się kosztami przesyłki i dla obu osób będzie ona znacznie tańsza!

 

5.Niektóre opinie o mnie i moich wyrobach możesz zobaczyć na tej stronie:

 

http://przybytek-artystyczny.blog.onet.pl/2,ID223726348,index.html

 

Będę wdzięczna także za Twoją opinię jako klienta po dokonaniu transakcji! Możesz ją tam dodać po kliknięciu "Wpisz się".

Regulamin

1. Nie przyjmuję zwrotów. Z reguły moje kolczyki wyglądają w rzeczywistości lepiej niż na zdjęciach, gdyż fotki nie są, niestety, najlepszej jakości, za co bardzo przepraszam. Nigdy dotąd nie miałam żadnych reklamacji, klienci byli zawsze zadowoleni i chwalili moje wyroby. Mam nadzieję, iż tak pozostanie, gdyż dokładam wszelkich starań, by zadowolić zamawiającego i by nie rozczarował się on swoim zakupem.

2. Zastrzegam sobie prawo do przedłużenia czasu wysłania zamówienia, jeśli wydarzy się coś, co uniemożliwi dokonanie tego w planowanym czasie. Oczywiście klient zostanie o tym natychmiast powiadomiony. Może to być spowodowane na przykład brakiem odpowiednich produktów do wyrobu danego przedmiotu.

3. Nie wysyłam przedmiotów, jeśli nie otrzymam za nie wcześniej zapłaty. Jest to dość oczywiste, ale na wszelki wypadek umieszczam ten punkt w regulaminie. Podczas wysyłania zapłaty za przedmiot należy pamiętać o doliczeniu do niej kosztów przesyłki w wysokości 5,50 zł! Nie wysyłam zamówień za pobraniem pocztowym - jest to drogie, kłopotliwe i czasochłonne.

4. Jeśli klient chce zmienić jakiś szczegół w wyglądzie zamawianych kolczyków, jest to możliwe, ale musi to zaznaczyć podczas zamawiania przedmiotu, zanim zań zapłaci. Może to być np. długość lub kolor kolczyków czy też rodzaj zapięcia, tzw. bigli - (otwarte, zapinane małe lub duże, wkręty lub klipsy). Nie dotyczy to jedynie biżuterii z rubryk "pojedyncze egzemplarze".

5. Po dokonaniu transakcji proszę klienta o opinię o moich wyrobach. Można ją dodać na tej stronie, po kliknięciu "Wpisz się": 

http://przybytek-artystyczny.blog.onet.pl/2,ID223726348,index.html

Inne opinie o mnie jako sprzedającym można znaleźć w Allegro (SolWitch) lub w eBay (sol-monique). 

6. Rzecz jasna nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za zgubienie lub zniszczenie wysłanej przeze mnie przesyłki przez Pocztę Polską! Wysyłanie czegokolwiek listem poleconym jest dość bezpieczne, bo to Poczta Polska ponosi zań odpowiedzialność i z reguły takie listy dochodzą do adresata w stanie nienaruszonym. Gdyby przesyłka nie doszła do adresata w ciągu 3 tygodni - złożę reklamację na poczcie - wówczas przesyłka powinna mi zostać odesłana, a o jej dalszym losie zadecyduje klient (czy wysłać ją ponownie, czy odesłać z powrotem, potrącając koszty przesyłki i zwrotu).

7. Przed złożeniem zamówienia należy zapoznać się dokładnie z opisami wybranych produktów oraz Informacjami, przede wszystkim tymi, które zawarte są w rubryce "Płatność/dostawa". Jest to bardzo ważne. Klient musi wiedzieć, jak ma zapłacić za zamówienie, w jaki sposób się z nim skontaktuję i ile czasu potrwa realizacja zamówienia. Może również obejrzeć opinie o moich kolczykach i o mnie tych klientów, których zamówienia już zrealizowałam. Podczas składania zamówienia najlepiej się nie śpieszyć! Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, skontaktuj się najpierw ze sprzedającym i ustal szczegóły zamówienia przed jego złożeniem!

8. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie poprawnych danych kontaktowych, umożliwiających weryfikację rzetelności złożonego zamówienia. To oczywiste, że należy podać prawdziwe dane, gdyż inaczej uniemożliwiłoby się sobie kontakt ze sprzedającym, a to doprowadziłoby do anulowania zamówienia.

9. Zamówienie zostanie zrealizowane, gdy Sprzedawca skontaktuje się z Kupującym po otrzymaniu zamówienia, a następnie otrzyma odpowiedź Kupującego potwierdzającą, że to on złożył zamówienie. Zweryfikuje to prawdziwość danych podanych przez Kupującego.

10. Zamówienia będą realizowane w ciągu jednego (maksymalnie 3 dni) od otrzymania wpłaty na konto bankowe Sprzedawcy. Im szybciej wpłacisz należność za zamówienie, tym szybciej wyślę je pocztą, zazwyczaj takie transakcje przebiegają bardzo szybko i trwają tylko kilka dni. Zamówienia składane i opłacone tuż przed weekendami czy świętami będą realizowane w pierwszym dniu roboczym po upływie świąt/weekendu. 

Inne

1. Jeśli klient chce zmienić jakiś szczegół w wyglądzie zamawianej biżuterii, jest to możliwe, ale musi to zaznaczyć podczas zamawiania przedmiotu, zanim zań zapłaci. Może to być np. długość lub kolor kolczyków czy też rodzaj zapięcia, tzw. bigli - (otwarte, zapinane małe lub duże, wkręty lub klipsy). Nie dotyczy to jedynie biżuterii z rubryk "pojedyncze egzemplarze". Co do klipsów - nie umieszczam ich w sklepiku osobno, bo niemal każdym z wystawionych na sprzedaż kolczyków mogę zmienić zapięcia - wystarczy zaznaczyć w uwagach do zamówienia, że zamiast zwykłych zapięć chcesz klipsy. Standardowo (jeśli nikt nie zgłasza chęci zmian) robię zwykłe otwarte zapięcia lub takie, jakie są na danym zdjęciu. Na życzenie klienta mogę też stworzyć całkiem nowe wzory biżuterii, takie, jakie sobie wymarzy, pod warunkiem, że mam je z czego wykonać. 

2. Będę wdzięczna za każdą pozytywną opinię klienta o moich wyrobach! Swoją opinię można dodać tutaj, po kliknięciu "Wpisz się":

 

http://przybytek-artystyczny.blog.onet.pl/2,ID223726348,index.html

 

Inne opinie o mnie jako sprzedającym można znaleźć w Allegro (SolWitch) lub w eBay (sol-monique).

3. Nie realizuję zamówień za pobraniem pocztowym! Nie mogę usunąć tej opcji ze sklepiku, ale jest droga, kłopotliwa i czasochłonna. Szczegóły wyjaśniłam w regulaminie i w rubryce "Płatność/dostawa".

 

4. Jeśli chcesz zamówić większą ilość par kolczyków niż jedna lub dwie, skontaktuj się najpierw ze mną i upewnij się, czy możliwe jest ich zrobienie! Niektóre koraliki są dość rzadkie i mam problem z ich zdobyciem, więc mogę mieć kłopot ze zrobieniem większej liczby takich samych kolczyków...

5. Co jakiś czas dorzucam nowe wzory biżuterii! Jeśli podoba Ci się moja biżuteria, na pewno znajdziesz coś dla siebie, gdyż wybór jest spory. Jeśli chcesz bransoletkę/naszyjnik do jakichś konkretnych kolczyków, zapytaj o nią! Prawdopodobne będę mogła ją zrobić na specjalne życzenie. Jeśli okaże się, że mogę ją zrobić, zmierz swoją rękę w przegubie centymetrem krawieckim i podaj mi długość, wtedy bransoletka na pewno będzie dobrej wielkości. Zaznacz również, czy chcesz do niej przedłużenie, czy nie. Ponadto można kupić zawieszkę na szyję, wyglądającą tak samo jak jakikolwiek wybrany kolczyk, z wyjątkiem pojedynczych egzemplarzy. Jeżeli nie ma jej w sklepiku, kontaktuj się ze mną mailowo, a dodam ją do asortymentu, chyba że z jakiegoś powodu byłoby to niemożliwe.

6. Koszt kolczyków, bransoletek i naszyjników zależy od:

- dostępności koralików/ kamyczków/ zawieszek itp. potrzebnych do  wyrobu biżuterii (im są rzadsze koraliki, tym droższe kolczyki),

- ceny koralików (niektóre są naprawdę drogie, co zawyża cenę kolczyków; niektóre koraliki i wszystkie zawieszki zamawiam w Internecie, co wychodzi drogo, bo dochodzą mi koszty przesyłki),

- czasu i wysiłku włożonego w zrobienie kolczyków (niektóre są bardzo czaso- i pracochłonne, stąd ich wyższa cena).

7. Jakość fotek kolczyków nie zawsze jest taka, jak bym chciała, czasami kolor tła nieco zmienia kolor koralików. Staram się to zaznaczać w opisie danego produktu. Przepraszam, że zdjęcia nie są lepszej jakości, ale zepsuł mi się skaner i jestem zmuszona do fotografowania biżuterii aparatem, co nie zawsze daje dobre efekty... Najczęściej moje kolczyki wyglądają w rzeczywistości o wiele lepiej niż na zdjęciach!

8. Jeśli dany produkt pozostaje w rubryce POJEDYNCZE EGZEMPLARZE, oznacza to, że jest on niepowtarzalny, sprzedaję tylko jeden taki egzemplarz i nie ma drugiego identycznego na świecie! Dlatego cena tych kolczyków jest nieco wyższa. Ich wyjątkowość wynika z tego, iż niektóre koraliki są bardzo rzadkie, trudno je zdobyć, a ja mam ich najwyżej kilka sztuk. W takim układzie nie mogę z nich zrobić więcej kolczyków niż jedną parę. Niektóre są natomiast bardzo trudne do zrobienia i jest praktycznie niemożliwe, by zrobić drugą parę taką samą jak pierwsza. Takich kolczyków nie mogę również zmieniać, tzn. nie zmienię nic w ich wyglądzie na życzenie klienta, ale mogę tak zrobić z wszystkimi pozostałymi.

9. Kolory przy nazwach biżuterii (po myślniku) są podane po to, by w wyszukiwarce na górze strony można było wpisać dany kolor i dzięki temu znaleźć wymarzone kolczyki! Dla przykładu:

- jeśli wpiszesz "brązowe", wyświetlą się kolczyki w kolorze brązowym lub z domieszką tego koloru.

- jeśli wpiszesz "niebieski", wyświetlą się naszyjniki w tym kolorze.

10. JAK PRZECHOWYWAĆ BIŻUTERIĘ:

Żeby biżuteria wyglądała ładnie przez całe lata, należy o nią odpowiednio dbać. Nie wolno zostawiać jej gdzie popadnie, zwłaszcza w miejscach wilgotnych, gdyż słońce i wilgoć powodują, że drucik śniedzieje lub żółknie. Trzymaj biżuterię w specjalnej skrzyneczce lub w woreczkach, w których ją wysyłam. Wtedy lepiej się przechowuje i bardzo długo wygląda jak nowa!

11. JAK CHRONIĆ SIĘ PRZED EWENTUALNYM UCZULENIEM NA NIKIEL LUB SREBRO:

Moja biżuteria jest posrebrzana, a ponieważ na drucikach i zapięciach znajduje się warstwa srebra, biżuteria nie uczula na nikiel. Jeśli jednak masz uczulenie na srebro, co również czasem się zdarza (na szczęście bardzo rzadko) raczej jej nie polecam, chyba że kupisz zawieszkę (po zawieszeniu jej na długim łańcuszku lub rzemyku, będzie dotykać do ubrania, nie do skóry, więc nie uczuli.

Na wszelki wypadek warto czasem przetrzeć zapięcia kolczyków wacikiem nasączonym spirytusem. To je dodatkowo odkaża i wtedy na 100 % nie uczulają! PRZETESTOWANE! :)